Як швидко купити нерухомість

Агентство нерухомості «Благоустрій» - ваш надійний помічник у всіх видах операцій з нерухомим майном

Хочете швидко і вигідно купити чи продати нерухомість? Варто підійти до цього відповідально і довірити свої турботи професіоналам.

Агентство нерухомості «Благоустрій» пропонує повний комплекс послуг з купівлі та продажу об’єктів нерухомості.

І так - Ви вирішили придбати собі нерухомість! Перед вами стоїть вибір, як це краще зробити! Ви, звичайно, можете це зробити самостійно, керуючись своїм життєвим досвідом, рекомендаціями друзів, використовуючи інтернет ресурси тощо. Але будьте обережні та уважні при пошуку нерухомості безпосередньо від власника, адже фраза у рекламі: "продам без посередників", "з агентствами не співпрацюю" - може означати, що власник щось приховує від потенційного покупця. Зазвичай агентства нерухомості знають так звані "проблемні об'єкти нерухомості" і не пропонують їх своїм клієнтам. Повірте, хто хоче дісно прозоро продати свою нерухомість - йому головне отримати заплановані кошти і байдуже чи безпосередньо до нього звернеться покупець чи через агентство. Варто зазначити, що мудрий продавець не хоче щоб до нього під видом покупців ходили невідомо хто, він краще довірить продаж своєї нерухомості перевіреному агентству.  

Професійний ріелтор володіє ціновою політикою нерухомості у регіоні, він убезпечить Вас від купівлі нерухомості за завищеною вартістю.

Звернувшись до нас, будьте впевнені, що з допомогою наших фахівців Ви заощадите час на пошуки і кошти на купівлю, отримаєте безпеку проведення угоди.

Чому обирають нас?

  • «Благоустрій» - це провідне агентство нерухомості у Вінницькій області. На ринку з 2008 року. Наша репутація і досвід роботи - гарантія Вашого спокою.
  • «Благоустрій» - найбільша база пропозицій і клієнтів. Тільки реальні пропозиції, завжди актуальна інформація, щоденні оновлення. Вам буде з чого вибрати!
  • «Благоустрій» - найпотужніша мережа продажів. Близько 100 професіоналів агентства, об'єднані унікальною інформаційною системою, та понад 500 фахівців інших агентств партнерів. Не залучити нас - значить втратити час та гроші!
  • «Благоустрій» - найкраща та чесна реклама об'єктів. Ми залучаємо всі найпопулярніші в регіоні засоби реклами (інтернетресурси, друковані видання, банери, розклейки тощо). Ми знаємо, як «рухати» нерухомість!
  • «Благоустрій» - скарбничка покупців. З 2008 року наша команда формувала позитивний імідж компанії. Більшість жителів Вінниці знають, що у «Благоустрої» можна легко і безпечно купити чи продати нерухомість. Тому сьогодні до нас щоденно звертаються десятки потенційних покупців. Ми володіємо найбільшою базою потенційних покупців у регіоні!
  • «Благоустрій» - гарантія безпеки угоди. Команда професійних юристів забезпечить ваш спокій в будь-якій ситуації.
  • «Благоустрій» - якість обслуговування, перевірена часом. Ми завжди порекомендуємо одного з найкращих фахівців у необхідній Вам сфері нерухомості, але саме Вам надається переважне право вибору фахівця з яким бажаєте працювати. У своїй роботі ми обов'язково беремо до уваги специфіку різних видів нерухомості. До ваших послуг - фахівці, які спеціалізуються в області вторинного і нового, котеджного і елітного житла і т. д. Купівля-продаж або оренда - ми знайдемо оптимальне рішення для будь-якого завдання! Нами впроваджено службу контролю якості обслуговування, яка працює з 9.30 до 17.30 у робочі дні.
  • «Благоустрій» - це команда талановитих та амбітних фахівців. Всі наші співробітники пройшли повноцінне навчання, і постійно підвищують кваліфікацію. Щотижнево ми проводимо тренінги та заняття з найактуальніших питань сьогодення. У кожного співробітника є персональна сторінка на сайті і посвідчення. Вибравши «Благоустрій» - не сумнівайтеся, Ви працюєте з професіоналами.
  • «Благоустрій» - це тисячі задоволених клієнтів. Кожен клієнт може написати відгук на папері або надіслати електронною поштою. Ми дбайливо зберігаємо оригінали відгуків в офісах. Мабуть, саме відгуки є головним підтвердженням якості нашої роботи.
  • «Благоустрій» - завжди поруч. Три просторих офіси у Вінниці, офіс у Жмеринці знаходяться у доступних і загальновідомих місцях, поруч із зупинками громадського транспорту. Там на Вас чекають свіжозварена кава, затишна атмосфера і безкоштовні консультації.
Залишити заявку