Про нас

Агентство нерухомості «Благоустрій» засноване у 2008 році і є одним з провідних агентств нерухомості Вінницького регіону.

АН «Благоустрій» – це команда професіоналів у сфері нерухомості. Ми володіємо потужною мережею продажів у Вінницькому регіоні - близько 100 фахівців, які неухильно дотримуються професійних стандартів і постійно їх підвищують. А співпраця з нашими партнерами (понад 90 агентств нерухомості у м. Вінниці) дозволяє продати вашу нерухомість, або придбати на найвигідніших для вас умовах і в найкоротші терміни.

Багаторічний досвід успішної роботи на ринку, висока якість і надійність наших послуг, професіоналізм фахівців і сприяння клієнтам у вирішенні повного комплексу питань, що супроводжують операції з нерухомістю, закріпили за агентством «Благоустрій» статус надійного партнера для компаній регіону, багатьох організацій і приватних осіб. Це офіційно підкріплюється дипломами «Народний бренд», «Бізнес-еліта Поділля» тощо.

Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, компанія «Благоустрій» володіє унікальною найповнішою базою об'єктів нерухомості та покупців у Вінницькій області, яка постійно оновлюється. Великий вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному клієнтові оптимальне для нього рішення щодо покупки, продажу чи оренди.

Ріелтори агентства нерухомості «Благоустрій» допоможуть за короткий термін купити чи продати об'єкт нерухомості, зняти або здати в оренду квартиру, будинок, а також нежитлове приміщення, вигідно інвестувати в нерухомість. Швидко і з дотриманням всіх юридичних тонкощів ми допомагаємо клієнтам підібрати відповідні варіанти і оформити всі необхідні документи. Це дозволяє заощадити час, кошти і убезпечити Вас від прикрих помилок.

Ми оперуємо тільки перевіреними даними, оскільки в постійному режимі аналізуємо стан ринку і детально вивчаємо всі об'єкти, пропоновані покупцям.

Ми працюємо так, щоб Ви могли рекомендувати нас своїм друзям та знайомим.

Усі фахівці компанії «Благоустрій» керуються в своїй роботі Кодексом ділової етики, який формулює ключові цінності, принципи, ділові норми і правила, що прийняті в нашому колективі:

  • Орієнтація на клієнта;
  • Взаємоповага, довіра і підтримка;
  • Командна робота і націленість на загальний результат;
  • Постійне навчання, удосконалення та розвиток;
  • Дотримання єдиних корпоративних стандартів.

Звернувшись в АН «Благоустрій» за послугами у сфері нерухомості, Ви можете бути впевнені, що угода буде проведена у відповідності з законодавством України, у супроводі висококваліфікованих юристів, в оптимальні терміни і за вигідною для Вас ціною!

Агентство нерухомості «Благоустрій» — Ваш надійний помічник у всіх видах операцій з нерухомим майном.

Ми допомагаємо в справі продажу нерухомості у м. Вінниця та в регіоні, а також при покупці житлових і комерційних об'єктів. 
Ми володіємо унікальною базою об’єктів нерухомості та покупців у Вінницькій області, що дозволяє значно прискорити процес продажу-купівлі нерухомості.

Основну свою місію ми бачимо у наданні професійної допомоги продавцям та покупцям нерухомості. Задоволені нашою роботою клієнти - ось наш орієнтир!

Агентство нерухомості "БЛАГОУСТРІЙ" створено у 2008 році і є членом Асоціації Фахівців з Нерухомості (Ріелторів) України. Наші працівники мають кваліфікацію, необхідну для проведення операцій з об'єктами нерухомості на усій території України.

Найбільша дійсна база об'єктів нерухомості, будинків, квартир, земельних ділянок, офісів та найбільша база комерційної нерухомості у Вінниці.

 

Якщо Ви амбіційна та наполеглива людина, вмієте працювати у колективі, маєте багато ідей та планів - ми допоможемо Вам зробити кар'єру у сфері нерухомості. 

Звертайтеся до нас - і Ви станете членом нашого колективу, а згодом і професіоналом. Наші кращі професіонали-ріелтори вже очолюють наші філіали, а деякі створили свої агентства нерухомості, які є нашими партнерами.

 

Команда агентства нерухомості "Благоустрій" - це дійсно команда професіоналів. І, звичайно, у нас є свої лідери - це ті члени нашого колективу на яких орієнтуються інші. У нас немає конкуренції, а є співпраця, у ході якої удосконалюється та підвищується професійний рівень.

Якщо Ви бажаєте стати професіоналом у сфері нерухомості - звертайтесь до нас. АН «Благоустрій» – це і є команда професіоналів. 

У нас відкрита школа підготовки спеціалістів у сфері нерухомості. У ході занять Ви отримаєте базові знання зі сфери нерухомості, юридичні основи з купівлі та продажу нерухомості, практичний досвід роботи з клієнтами, навики по роботі з спеціалізованим програмним комплексом.

Ваша наполегливість, бажання працювати, допомога колег та практичний досвід дозволить стати професіоналом у сфері нерухомості, а професіоналізм та особисті якості сприятимуть вашому професійному росту.

Залишити заявку