Як швидко і вигідно продати нерухомість

Хочете швидко і вигідно продати нерухомість? Варто підійти до цього відповідально і довірити свої турботи професіоналам.

Агентство нерухомості «Благоустрій» пропонує повний комплекс послуг з купівлі та продажу об’єктів нерухомості.

Якщо Ви дійсно вирішили вигідно і швидко продати свою нерухомість, завітайте у "Благоустрій" і ознайомтеся з нашою унікальною базою покупців прямо зараз. Будьте впевнені - у нашій базі вже є потенційні покупці саме на ваш об'єкт. Звернувшись до нас - Ви швидко, вигідно і безпечно продасте свій об'єкт.

Ми працюємо прозоро і справедливо. Немає продажу - немає оплати! Ми з упевненістю беремо на себе відповідальність і письмово формулюємо наші зобов'язання перед клієнтом!

Ми не беремо комісію з двох сторін, не беремо ніяких авансових платежів, ви оплачуєте наші послуги тільки після продажу об'єкта. 

Чому нас вибирають?

  • «Благоустрій» - це провідне агентство нерухомості у Вінницькій області. На ринку з 2008 року. Наша репутація і досвід роботи - гарантія Вашого спокою.
  • «Благоустрій» найбільша база пропозицій і клієнтів. Тільки реальні пропозиції, завжди актуальна інформація, щоденні оновлення. Вам буде з чого вибрати!
  • «Благоустрій» найпотужніша мережа продажів. Близько 100 професіоналів агентства, об'єднані унікальною інформаційною системою та понад 500 фахівців інших агентств партнерів. Не залучити нас - значить втратити час та гроші!
  • «Благоустрій» найкраща та чесна реклама об'єктів. Ми залучаємо всі найпопулярніші в регіоні засоби реклами (інтернетресурси, друковані видання, банери, розклейки тощо). Ми знаємо, як «рухати» нерухомість!
  • «Благоустрій» - скарбничка покупців. З 2008 року наша команда формувала позитивний імідж компанії. Більшість жителів Вінниці знають, що у «Благоустрої» можна легко і безпечно купити чи продати нерухомість. Тому сьогодні до нас щоденно звертаються десятки потенційних покупців. Ми володіємо найбільшою базою потенційних покупців у регіоні!
  • «Благоустрій» - гарантія безпеки угоди. Команда професійних юристів забезпечить ваш спокій в будь-якій ситуації.
  • «Благоустрій» - якість обслуговування, перевірена часом. Ми завжди порекомендуємо одного з найкращих фахівців у необхідній Вам сфері нерухомості, але саме Вам надається переважне право вибору фахівця з яким бажаєте працювати. У своїй роботі ми обов'язково беремо до уваги специфіку різних видів нерухомості. До ваших послуг - фахівці, які спеціалізуються в області вторинного і нового, котеджного і елітного житла і т. д. Купівля-продаж або оренда - ми знайдемо оптимальне рішення для будь-якого завдання! Нами впроваджено службу контролю якості обслуговування, яка працює з 9.30 до 17.30 у робочі дні.
  • «Благоустрій» - це команда талановитих та амбітних фахівців. Всі наші співробітники пройшли повноцінне навчання, і постійно підвищують кваліфікацію. Щотижнево ми проводимо тренінги та заняття з найактуальніших питань сьогодення. У кожного співробітника є персональна сторінка на сайті і посвідчення. Вибравши «Благоустрій» - не сумнівайтеся, Ви працюєте з професіоналами.
  • «Благоустрій» - це тисячі задоволених клієнтів. Кожен клієнт може написати відгук на папері або надіслати електронною поштою. Ми дбайливо зберігаємо оригінали відгуків в офісах, а прочитати їх Ви можете на нашому сайті. Мабуть, саме відгуки є головним підтвердженням якості нашої роботи.
  • «Благоустрій» - завжди поруч. Три просторих офіси у Вінниці, офіс у Жмеринці знаходяться у доступних і загальновідомих місцях, поруч із зупинками громадського транспорту. Там на Вас чекають свіжозварена кава, затишна атмосфера і безкоштовні консультації.

Пам'ятайте - Ви платите тільки за результат - здійснену угоду! Ніяких авансових платежів!

Залишити заявку