Підбір об’єкту

Ви вирішили купити нерухомість! Як це зробити швидко і вигідно? Що краще вибрати - новобудову чи вторинний ринок?

Звичайно Ви можете це зробити самостійно, керуючись своїм життєвим досвідом, рекомендаціями друзів тощо. 

Реалії сьогодення свідчать про те, що не так часто наші громадяни продають або купують нерухомість, адже це не дешеве задоволення і необхідно вибрати найкращі варіанти на певну вартість. При цьому необхідно убезпечити себе від ймовірних ризиків.

Саме тому ми рекомендуємо Вам підійти до цього відповідально і довірити свої турботи професіоналам. Лише досвідчений фахівець зможе допомогти Вам реалізувати свої мрії з купівлі нерухомості. Професіонал допоможе Вам зорієнтуватися у дуже різноманітній сфері нерухомості, надасть кваліфіковану допомогу у підборі та купівлі житла. Такі професіонали і складають основу нашого агентства нерухомості «Благоустрій». Крім того, агентство нерухомості «Благоустрій» володіє найбільшою у регіоні унікальною базою нерухомості.

За вами буде закріплено кращого фахівця у необхідній Вам сфері нерухомості. Він же залучить до пошуку найкращих варіантів нерухомості всі доступні інформаційні ресурси, у тому числі інші агентства нерухомості нашого регіону, які є нашими партнерами. Так, що будьте впевнені - на Вас працюють сотні професіоналів, результатом роботи яких Ви будете задоволені.

З допомогою наших фахівців Ви заощадите час на пошуки і кошти на купівлю, отримаєте безпеку проведення угоди.

Чому обирають нас ?

  • «Благоустрій» - це провідне агентство нерухомості у Вінницькій області. На ринку з 2008 року. Наша репутація і досвід роботи - гарантія Вашого спокою.
  • «Благоустрій» - найбільша база пропозицій і клієнтів. Тільки реальні пропозиції, завжди актуальна інформація, щоденні оновлення. Вам буде з чого вибрати!
  • «Благоустрій» - найпотужніша мережа продажів. Близько 100 професіоналів агентства, об'єднані унікальною інформаційною системою, та понад 500 фахівців інших агентств партнерів. Не залучити нас - значить втратити час та гроші!
  • «Благоустрій» - найкраща та чесна реклама об'єктів. Ми залучаємо всі найпопулярніші в регіоні засоби реклами (інтернет ресурси, друковані видання, банери, розклейки тощо). Ми знаємо, як «рухати» нерухомість!
  • «Благоустрій» - скарбничка покупців. З 2008 року наша команда формувала позитивний імідж компанії. Більшість жителів Вінниці знають, що у агентстві нерухомості "Благоустрій" можна легко і безпечно купити чи продати нерухомість. Тому сьогодні до нас щоденно звертаються десятки потенційних покупців. Ми володіємо найбільшою базою потенційних покупців у регіоні!
  • «Благоустрій» - гарантія безпеки угоди. Команда професійних юристів забезпечить ваш спокій в будь-якій ситуації.
  • «Благоустрій» - якість обслуговування, перевірена часом. Ми завжди порекомендуємо одного з найкращих фахівців у необхідній Вам сфері нерухомості, але саме Вам надається переважне право вибору фахівця з яким бажаєте працювати. У своїй роботі ми обов'язково беремо до уваги специфіку різних видів нерухомості. До ваших послуг - фахівці, які спеціалізуються в області вторинного і нового, котеджного і елітного житла і т. д. Купівля-продаж або оренда - ми знайдемо оптимальне рішення для будь-якого завдання! Нами впроваджено службу контролю якості обслуговування, яка працює з 9.30 до 17.30 у робочі дні.
  • «Благоустрій» - це команда талановитих та амбітних фахівців. Всі наші співробітники пройшли повноцінне навчання, і постійно підвищують кваліфікацію. Щотижнево ми проводимо тренінги та заняття з найактуальніших питань сьогодення. У кожного співробітника є персональна сторінка на сайті і посвідчення. Вибравши «Благоустрій» - не сумнівайтеся, Ви працюєте з професіоналами.
  • «Благоустрій» - це тисячі задоволених клієнтів. Кожен клієнт може написати відгук на папері або надіслати електронною поштою. Ми дбайливо зберігаємо оригінали відгуків в офісах. Мабуть, саме відгуки є головним підтвердженням якості нашої роботи.
  • «Благоустрій» - завжди поруч. Три просторих офіси у Вінниці, офіс у Жмеринці знаходяться у доступних і загальновідомих місцях, поруч із зупинками громадського транспорту. Там на Вас чекають свіжозварена кава, затишна атмосфера і безкоштовні консультації.

 

Залишити заявку