Як правильно оцінити квартиру при огляді

16 лютого 2017 • 11:44

Як правильно оцінити квартиру при огляді - це питання, котре часто постає еред покупцем нерухомості, адже ціна помилки в цьому випадку мое бути досить високою, саме тому варто знати декілька важливих деталей на які потрібно звертати уагу при огляді квартири.

Рано чи пізно майже перед кожним з нас з'являється необхідність щодо вибору нової квартири. Хочемо навести декілька правил оцінки потенційного об'єкта проживання. Наводимо основні аспекти для того, щоб Ви не помилилися при підборі квартири і укладенні фінансової угоди.

1. Квартиру оглядати потрібно виключно при денному світлі. У світлі сонячних променів Ви зможете розглянути істинний стан кімнат і місцевості, на якій розташовується будинок. В випадку відмови власника квартири від показу в день, відразу виникають підозри. За рекомендацією фахівців, оглядати житло найкраще в першій половині дня, оскільки в цей час ви зможете подивитися весь спектр, який оточує цю квартиру, саму споруду і навколишній район в цілому.

2. Варто також приділити велику увагу місцевій інфраструктурі. Зверніть увагу на наявність навчальних та дошкільних закладів, кафе, супермаркетів спортивних установ, медпунктів, аптек та іншої інфраструктури. Також бажано познайомитися з потенційними сусідами, які проживають в під'їзді. Не зайвим буде зробити і декілька заміток щодо того, що Ви побачили або почули.

3. Варто поцікавитися загальною навколишньою обстановкою, звернути увагу на благоустрій прилеглої території, регулярність прибирання в під'їздах, на те як працює місцевий ЖЕК, на те в якому стані знаходиться будівля в опалювальний сезон, ремонт і т.д.

Також варто критично ставиться до реального стану квартири, крім того не зайвим буде і оцінити можливість внесення коректувань. Проявляйте пильність та аналітичні здібності, адже саме Ви будете жити в цій квартирі протягом тривалого терміну.

Поділитись:
Залишити заявку