"Розумний Дім" - технологія економії, зручності і комфорту високого рівня.

16 лютого 2017 • 11:49

У цій статті ми розповімо, що таке новітня система Розумний Дімі чим вона може бути корисна у Вашому домі.

Технологія "Розумний Дім", що це?

Якщо Вам набридло вирішувати самостійно різні побутові проблеми, то надайте ці функції «Розумному Дому», який в змозі подбати про це сам! Він здатний вгадати всі Ваші бажання і підлаштуватися під Ваш настрій, а також забезпечити охорону і безпеку під час Вашої відсутності. Крім того, подбає про комфортну температуру в приміщенні, зможе полити газон, запобігти витоку газу або води, а також повідомити про це власнику.

Система «Розумний Дім» є інтелектуальною проводкою, яка забезпечує управління Вашим будинком, квартирою або офісом, що значно економить ваш час, а також кошти на опалення та електроенергію. Система «Розумний будинок» здатна зробити всю хатню роботу за Вас, а Ви зможете отримати максимальний комфорт, затишок і безпеку. Думаєте це фантастика? Ні! Це все реальність, адже технологія «Розумний Дім» доступна абсолютно всім.

Коли Вас немає вдома ...

Система здатна записувати відео того, що відбувається в будинку і в його околицях, а також здатна імітувати вашу присутність: керувати освітленням, шторами, жалюзями, шлагбаумом та іншими пристроями у Вашому домі. Також система зможе увімкнути пожежну або охоронну сигналізацію у випадку виникнення пожежі або спроби проникнення в будинок, а також вмикати всі побутові пристрої в економічному режимі.

Коли Ви вдома ...

Система здатна вмикати вентиляцію після того, як Ви приймете ванну, зможе показати гостя, який дзвонить у двері, закрити басейн у випадку погіршення погоди. Вранці неодмінно увімкне для Вас музику, відрегулює температуру в приміщенні до потрібного показника та багато іншого.

Навіщо потрібна система "Розумний Дім"?

  • У випадку застосування «розумної» технології, Ви зможете економити багато часу, який не доведеться витрачати на розсування штор, увімкнення освітлення або інші функції.
  • Створює новий привіт для розваг, адже система зможе створити більш захоплююче сімейне дозвілля, надати доступ до мультимедійних приладів з будь-якого місця в будинку.
  • Няня, на яку не знадобитися витрачати власні кошти, адже можна бути спокійним за дітей, оскільки електроточки та електроприлади в будинку будуть вимкнені.
  • Ви зможете спостерігати за всім, що відбувається у будинку в будь-який час і в будь-якому місці.
  • Ефективна система охорони будинку. Не потрібно витрачати гроші на послуги сторожа, бо Ваш будинок знаходиться в надійних «руках» системи.
  • За допомогою технології «Розумний Дім» ви зможете заощадити близько 40% на опаленні та освітленні вашого будинку.
  • Система зможе забезпечити безпеку Ваших дітей, адже ви зможете спостерігати за тим, що вони роблять, не заходячи до них у кімнату.
  • Ви зможете активувати функцію «Відпустка» і будинок подбає про себе сам.
  • У разі п’ятикратного натискання на звичайний вимикач, система відкриє Вам двері в підвал або гараж.

Вдома добре, а з технологією "Розумний Дім" ще краще!

Технологія «Розумний Дім» може регулювати різні параметри і спостерігати за подіями у Вашому домі. Ця система допоможе заощадити на опаленні та електроенергії за рахунок того, що система буде оптимально використовувати свої ресурси. В системі закладаються всі ваші звички і розпорядок дня, крім того система «знає» як правильно опалювати Ваш будинок.

Система позбавить Вас від зайвих клопотів і допоможе насолодитися комфортом повною мірою.

Ви можете собі це дозволити!

Вартість системи "Розумний Дім" коливатиметься залежно від того, які функції Ви туди закладете, а також від набору обладнання і проекту. Ця система є модульною і розширюваною. Ви зможете вибирати тільки ті елементи, яких Ви потребуєте в даний момент, адже саму систему Ви можете в будь-який момент розширити. Фахівці рекомендують купувати тільки базові функції системи "Розумний Дім", а потім її просто розширювати за необхідності.

Поділитись:
Залишити заявку